Графік роботи клубу
Пн 7:00 ‒ 22:00
Вхід до 21:00
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд 7:00 ‒ 18:00
Вхід до 17:00
   
Години роботи зони СПА
Пн 12:00 ‒ 21:00
Вхід до 20:00
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб 9:00 ‒ 20:00
Вхід до 18:00
Нд 9:00 ‒ 17:00
Вхід до 15:00
   

Всі новини
Новини

Персональні заняття з тренером

Персональні заняття надзвичайно популярні у світі фітнесу і визнані найефективнішим методом у досягненні поставлених Вами цілей.

Тренер, проводячи персональне заняття максимально враховує індивідуальні особливості Вашого організму в цілому і на кожному занятті зокрема. Адже всім відомо, що бувають дні, коли Ви відчуваєте прилив сил, і дні слабкості, що й розмовляти не дуже хочеться. Ось тут головне завдання тренера - враховувати всі аспекти, уміло відрізняти перетренованість від простої втоми чи небажання прикладати зусилля, хороший настрій від перезбудження, пов'язаного з надмірною втомою, та проводити заняття, враховуючи Ваш стан у конкретний день.

Тренер контролює техніку виконання вправ, правильне дихання при виконанні вправ  Тренер допомагає зосередитись на тренуванні і фізичній роботі, що допоможе прискорити досягнення результату.

Тренер завжди відповість на всі Ваші запитання, що стосуються тренувального процесу.

Завдання тренера при складанні та проведенні тренувань - мотивувати Вас. Примусити себе тренуватись регулярно під силу не кожному, завжди може виникнути причина аби відмовитись від тренування (втома, проблеми і т.д.). Займаючись із тренером Ви будете відчувати, що на Вас чекають, вірять у Вас, на Вас покладають надії і це не дасть Вам можливості звернути з обраного вірного шляху.

Якщо Ви цінуєте своє здоров'я та хороше самопочуття і Вас зацікавила наша інформація, то наступний Ваш крок - вибір тренера та запис на персональне заняття.